Меню
Your Cart

Блог

10 квіт. Професійна заправка картриджа Canon 069
admin 0 147
Компанія PrintersHUB рада повідомити про актуальну пропозицію – послугу заправки картриджа Canon 069. Цей картридж сумісний із популярними моделями принтерів Canon i-Sensys MF754Cdw, LBP673Cdw та MF75..
09 квіт. 5 кращих лазерних принтерів для домашнього використання у 2024 році
admin 0 172
Лазерні принтери стають все більш популярними для домашнього використання завдяки їх швидкості, високій якості друку та енергоефективності. Розглянемо топ-5 найкращих моделей лазерних принтерів для до..
08 квіт. Як працює лазерний принтер: крок за кроком
admin 0 152
Лазерні принтери стали невід'ємною частиною сучасного офісного та домашнього середовища, забезпечуючи високу швидкість та якість друку. Але чи замислювалися ви, як саме ці пристрої перетворюють цифров..
06 квіт. Навіщо картриджу чип і переваги його заміни
admin 0 173
В сучасних лазерних принтерах важливу роль відіграють чіпи, які вбудовані в картриджі з тонером. Ці маленькі електронні компоненти забезпечують кілька ключових функцій для належної роботи принтера та ..
01 квіт. Принтер друкує смугами: причини та способи усунення
admin 0 236
Якщо ваш принтер друкує документи зі смугами, це може бути ознакою кількох можливих проблем. Смуги на роздрукованих сторінках можуть виникати з різних причин, починаючи від забруднення принтера і закі..
26 лют. Процес заправки картриджів в офісі
admin 0 136
Картриджі – важлива частина лазерного принтера, що забезпечує його роботу. Згодом тонер у них закінчується і потрібна заправка. Цей процес здається простим, але насправді потребує знань та досвіду.В о..
22 лют. Працюємо у суботу!
admin 0 131
Ми раді повідомити, що тепер приймаємо картриджі на заправку у суботу!Багато наших клієнтів у Києві, Вишгороді та Житомирі відзначали незручність доставки картриджів протягом робочого тижня. Зважаючи ..
22 лют. Перепрошивка принтера: коли необхідна та її переваги
admin 0 134
Лише десятиліття тому питання прошивки оргтехніки, і особливо принтерів, нікого не хвилювали. Все було дуже прозоро: принтер, особливо лазерний, коштував чималих грошей, зате заправка тонером обходила..
01 лют. Переваги лазерного принтера
admin 0 135
Принцип роботи лазерних принтерів багато в чому схожий на копіювальні апарати. Спочатку лазерний промінь створює намагнічену ділянку на папері, до якого притягуються частинки тонера – порошку для друк..
26 лип. Що вигідніше: заправити чи купити картридж?
admin 0 976
Ймовірно, ви вже усвідомили усі деталі. Тепер виникає питання: чому заправка принтера економічніша, ніж придбання нового картриджа? Справа в тому, що багато виробників друкувальної та копіювальної тех..
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)