Меню
Your Cart

Політика конфіденційності

Адміністрація інтернет-магазину "printershub.com.ua" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих користувачів, а також тих, хто вносить свою інформацію при оформленні замовлення.

Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних. Інтернет-магазин "printershub.com.ua" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися телефоном, а служба доставки змогла доставити замовлений товар у потрібне місце у строк.

Зареєструвавшись на сайті або підписавшись на розсилку, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові акції, спеціальні програми та розпродажі.

Якщо у Вас виникнуть якісь складнощі або питання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині "printershub.com.ua" - пишіть на адресу електронної пошти info@printershub.com.ua та наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні Вашого питання!

Представники інтернет-магазину "printershub.com.ua" ніколи не вимагають у Вас даних пластикової картки або інших конфіденційних реквізитів.

Особисті відомості та безпека

Інтернет-магазин "printershub.com.ua" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах інтернет-магазин "printershub.com.ua" може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити безкоштовно у будь-який час у розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин "printershub.com.ua" з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації або підписці адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. Будь-коли Ви можете відмовитися від такого роду інформування.

Інтернет-магазин "printershub.com.ua" використовує технологію cookie, за допомогою якої він взаємодіє особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості у "Політиці безпеки" мають суто інформативний характер і в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.