Меню
Your Cart

Заправка картриджів BASF

Бренд: BASF
Картридж сумісний з принтерами HP LaserJet Pro M15, M16, M28, M29Основні переваги заправки картриджів BASFЕкономія грошей. Заправка картриджа коштує значно дешевше, ніж купівля нового. Ви заощаджуєте до 70-80% вартості нового картриджа.Екологічність. При заправленні картриджа ви продовжуєте термін й..
450 грн.
Бренд: BASF
Картридж сумісний з принтерами HP LaserJet Pro M12, M26Основні переваги заправки картриджів BASFЕкономія грошей. Заправка картриджа коштує значно дешевше, ніж купівля нового. Ви заощаджуєте до 70-80% вартості нового картриджа.Екологічність. При заправленні картриджа ви продовжуєте термін його служби..
409 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)


Заправка картриджів BASF

BASF - всесвітньо відомий виробник високоякісних тонерів та картриджів для принтерів. Якщо ви шукаєте надійне джерело для професійної заправки картриджів BASF, то наша компанія - ідеальний вибір.

Завдяки новітнім технологіям та досвіду наших фахівців, заправлені картриджі забезпечують чудові результати друку з чіткими та насиченими зображеннями і текстом. Водночас ви отримуєте значну економію у порівнянні з придбанням нових картриджів.

Крім економічних переваг, заправка картриджів бренду BASF є екологічно дружнім рішенням. Ми допомагаємо скоротити кількість відходів, що потрапляють на сміттєві полігони, роблячи свій внесок у збереження довкілля.

Звертайтеся до нас для професійної заправки картриджів BASF з використанням оригінальних витратних матеріалів за доступними цінами. Отримуйте максимальну якість друку та розумну економію!

Заправка картриджей BASF ціна

Модель картриджаСумісні моделі принтерів та МФУЦена, грн.
KT-CF244XHP LaserJet Pro M15, M16, M28, M29450
KT-CF279XHP LaserJet Pro M12, M26409